Hit u Hrvatskoj: Plavi sladoled sa ukusom Fejsbuka

Izvor: NaDlanu.com, 07.Sep.2013, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hit u Hrvatskoj: Plavi sladoled sa "ukusom" Fejsbuka

Braća Admir i Ibi Adili iz Tisna u Hrvatskoj napravili su sladoled "sa ukusom Fesbuka", koji je postao pravi hit među mušterijama.

Vlasnik poslastičarnice "Valentino" Admir Adil, dobio je ideju da napravi sladoled inspirisan Fejsbukom, nakon što je shvatio da njegova 15-godišnja ćerka Bibi provodi mnogo vremena na toj društvenoj mreži. On je zaključio da plavim sladoledom može da privuče mlade kupce, što se ispostavilo kao tačno.Oni koji su ga probali, kažu da ima ukus kao žvake, a o Fejsbuk sladoledu pisali su i strani mediji.Izvor: Kurir

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.