Izvor: Blic, 21.Mar.2025, 11:01

(FOTO) U OVOJ KUĆI TEA TAIROVIĆ ŽIVI SA MAJKOM U NOVOM SADU Zarađuje desetine hiljada evra, a ovo je dokaz da ne voli da se rasipa novcem

Iako je davno dobila epitet "kraljica bakšiša" i prethodnih godina zaradila više stotina hiljada evra, Tea je ostala da živi sa majkom u rodnom Novom Sadu, kako su pisali domaći mediji.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Naša pevačica (28) za noć uzme 25.000 evra: Ima luks kuću u Novom Sadu, stan u Crnoj Gori od 430.000 evra, a živi u nekretninu od 300.000 evra

Izvor: Blic, 22.Mar.2025, 10:00

Pevačica Tea Tairović, godinama unazad važi za jednu od najplaćenijih pevačica, a kako su pisali mediji, za nastup uzme i do 25.000 evra.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.