Ceca na infuziji!

Izvor: S media, 07.Apr.2011, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ceca na infuziji!

Svetlana - Ceca Ražnatović kolabirala je u utorak uveče u svojoj kući, zbog čega je završila na infuziji.

Pevačici je infuziju dao kum, inače lekar, koji je posavetovao da pazi na ishranu, smanji pušenje i pokuša da se manje nervira.

- Pozlilo joj je od sekiracije zbog optužnice protiv nje i njene sestre. Plaši se i za decu i za roditelje, koji su veoma zabrinuti za nju, ali se trudi da to ne pokazuje. U >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << poslednjih nedelju dana skoro da i ne jede, na svaka dva minuta pali cigaretu i ne može da spava - kaže za Kurir Cecina bliska prijateljica.

Pevačica se svakog dana i po deset puta čuje sa svojim advokatom, koji je obaveštava kako teku pregovori s tužilaštvom.

- Sve vreme se drži hrabro i trudi se da ne pokazuje koliko ju je sve pogodilo, a samo ona zna kako joj je. To ne bi ni kamen izdržao. Nije ni čudo što joj je pozlilo - kaže Cecina prijateljica.

Da li će Cecin otac proći kao Damir Dokić?

Sud juri Maju NIkolić!

Azdejković: Uskoro majice "Oslobodite Cecu!"

JK: Ceca je u nokdaunu! Zabole me za nju!

Udovica Željka Ražnatovića Arkana nije izlazila iz kuće od podizanja optužnice protiv nje i njene sestre Lidije Ocokoljić.

Podsetimo, optužnicom, koja je podignuta 27. marta ove godine, Ražnatovićevoj i njenoj sestri na teret se stavlja da su od 14. avgusta 2000. do 21. maja 2003. godine od prodaje 10 fudbalera prisvojile 4.100.000 nemačkih maraka i 3.480.000 dolara. Osim Lidije i Cece, koja je bila predsednica Obilića, optuženi su i nekadašnji funkcioneri tog kluba Dragiša Binić i Jovan Dimitrijević.

Suđenje u septembru?

Izvor blizak Palati pravde, kaže da će suđenje Ceci Ražnatović i njenoj sestri najverovatnije početi posle letnje pauze u sudu, u septembru.

- Obe pregovaraju s tužilaštvom o nagodbi kojom će za priznanje krivice dobiti manju kaznu. U tom slučaju bi zbog zloupotrebe, za koju su optužene, mogle dobiti oko dve godine zatvora.

Mama je moj ceo svet

Koliko se Cecina deca brinu za nju, vidi se i na Fejsbuk profilu njenog sina Veljka, gde je kao profil sliku postavio zajedničku fotografiju, a na statusu napisao: „Svoju mamicu volim najviše na svetu! Ona je moja i mama i tata, ona je moj ceo svet!“

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.