Autogol srušio Đenovu – MaxBet Sport

Izvor: 011vodič.com, 20.Sep.2019, 22:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počelo je četvrto kolo Serije A. Ovo kolo biće obeleženo derbi okršajem Milana i Intera, ipak do tada ima još dosta zanimljivih mečeva. Pre svega Kaljarija i Đenove kojim je kolo i otvoreno. Domaćin je slavio sa 3:1.
U poprilično dosadnom meču, na kraju je viđena prava ludnica pošto je u poslednjih sedam minuta viđeno tri gola.
Ipak, pre svega je Simeone doneo Kaljariju prednost početkom drugog poluvremena. Dugo je Kaljari čuvao prednost, da bi Đenova izjednačila u >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << 83. minutu.
Ipak, tragičar meča je Zapata koji je postigao autogol koji je slomio otpor Đenovi i doneo 2:1 prednost domaćinu, a pobeda je samo potvrđena u 87. minutu.