Ubijen muškarac u centru Vranja

Izvor: JuznaSrbija.info, 27.Sep.2017, 20:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubijen muškarac u centru Vranja

Kako su potvrdili u PU Vranje, sinoć pola sata posle ponoći u samom centru grada, ubijen je muškarac J. C. star 31 godinu iz Vranja.

Muškarac J.C. je pogođen u leđa, sa više hitaca iz vatrenog oružja u haustoru zgrade.

Ubijeni muškarac od ranije je poznat policiji, a pojedini mediji ga dovode u vezu sa klanom, koji je umešan u ubistvo Nikole Bojovića, brata Luke Bojovića, tačnije, tvrde da je Jugoslav Cvetanović brat osumnjičenog za ubistvo Bojovića.

Policija traga za izvršiocem...

Uskoro opširnije..
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.