Sokolovi pregaženi u finalu

Izvor: OkRadio.rs, 17.Jun.2013, 09:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Dorćola, višestruki prvaci države u ragbiju 13, lako su savladali ekipu Sokola iz Vranja u finalu Kupa Srbije sa 68:4. Ekipa Dorćola je bila izraziti favorit i branilac trofeja. Beograđani su to tokom 80 minuta i pokazali, ali ekipa Sokola uprkos ubedljivom porazu nije ostavila bled utisak. Pogotovo se to odnosi na prvo poluvreme tokom kog je lako moglo da se desi da povedu. Tokom cele utakmice nisu bežali od otvorene borbe, čak i u trenucima kada su se dugo branili i teritorijalno loše stajali. Prvi esej postignut u 14. minutu, ali u međuvremenu je bilo šansi na...
Pogledaj vesti o: Vranje

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.