
Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Sep.2017, 18:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Posle B92, ugašene i čuvene srpske NOVINE
Postojale 23 godine
Poslednji broj izašao je 14. septembra.
Posle 23 godine neprekidnog izlaženja i 1.069 odštampanih brojeva, čuveni nedeljnik „Novine vranjske“ iz Vranja, se gasi, zajedno sa istoimenim portalom, prenosi Jugmedia.
Glavni i odgovorni urednik „Vranjskih“ Vukašin Obradović je ovu odluku saopštio danas svojim prijateljima i saradnicima na poslednjem kolegijumu. U sastavu ove izdavačke kuće se nalazi i štamparija.
Da nedeljnik, nažalost, više neće izlaziti potvrdili su zaposleni u nedeljniku.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.