Podrška najboljim studentima u Vranju

Izvor: JuznaSrbija.info, 09.Mar.2018, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podrška najboljim studentima u Vranju

Grad Vranje uplatio je po 20.000 dinara studentima sa prosekom ocena iznad 9,25. Prema rečima gradonačelnika Vranja dr Slobodana Milenkovića nagrađeno je 29 najboljih visokoškolaca, i za te namene iz budžeta opredeljeno je 580.000 dinara.

"Prvi put raspisali smo konkurs u nameri da mlade ljude, koji postižu izuzetne rezultate tokom studiranja nagradimo. Oni su naša budućnost, i lokalna samouprava i na >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << ovaj način pokazuje da brine o najboljim studentima. Sa ovom praksom nastavićemo i u narednom periodu, a sve u želji da pružimo podršku onima koji na najbolji mogući način prezentuju Vranje", naglasio je gradonačelnik dr Milenković.

Nastavak na JuznaSrbija.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JuznaSrbija.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JuznaSrbija.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.