
Izvor: JUGpress.com, 26.Avg.2025, 16:37
Petrović: Vranje mora da vrati skoro 249.000 evra evropskog novca zbog nepravilnosti u raspisivanju tendera na kome je pobedila firma Mandića
VRANJE
Grad Vranje mora da vrati skoro 249.000 evra evropskog novca zbog nepravilnosti u raspisivanju tendera na kojmew je pobedila dirma bivšeg rukometaša, istaknutog člana i batinaša SNS Vladimira Mandića zbog ovoga je u blokadi i račun grada, objavio ej na društvenim mrežama poslanik stranke SRCE Slobodan Petrović koji je i odbornik ove stranke u Skupštini grada Vranja.
I ovo Vam može biti interesantno...
Pogledaj vesti o: Srpska Napredna Stranka
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.