Novi poraz rukometaša

Izvor: OkRadio.rs, 16.Okt.2013, 12:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometaši Vranja izgubili su u 4. kolu Prve rukometne lige Srbije u Boru od ekipe RTB Bor sa 36:30, poluvreme 17:14. Zabrinjava slaba forma vranjskih rukometaša, jer je ovo treći poraz u prva četiri kola. Jedina pobeda ostvarena je protiv ekipe Vlasotinca, najslabije u ligi. Naredno kolo, kada u Vranju dolazi ekipa Jastrebca iz Blaca pokazaće da li su vranjski rukometaši, koje vodi Darko Stanojković, spremni za iskorak više na tabeli ili će biti u donjem delu koje nakon reorganizacije, naredne sezone, vodi u treću ligu.   Rezultati 4. kola: ORK Bor - Vranje 1957 36:30, Radnički - Planinka 20:31,...
Pogledaj vesti o: Vranje