Manča pobednik turnira

Izvor: OkRadio.rs, 19.Jan.2015, 10:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manča pobednik turnira

Auto škola “Manča” pobednik je turnira “Futsal 2015 Vranje”, drugo mesto osvojila je ekipa Taboo Kiza, a treće ekipa I to je to. Na tuirniru su dodeljena i pojedinačna priznanja. Najbolji igrač je Darko Trajkovski (Samonikli), najbolji strelac  Igor Stojković (Manča), a najbolji golman Slaviša Milenković (Manča). Prve utakmice na turniru “Futsal 2015 Vranje” u organizaciji Sportskog saveza i grada odigrane su drugog dana Božića, a finale u nedelju 18. januara, odlučilo je pobednika. Na turniru su učestvovale 22 ekipe, a odigrano je preko 60 utakmica. U finalu u nedelju ekipa Manča je pobedila ekipu Taboo...

Nastavak na OkRadio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

APATINSKE ODBOJKAŠICE NA TURNIRU U OSIJEKU

Izvor: Radio Dunav, 19.Jan.2015

Pionirke odbojkaškog kluba Apatin su u nedelju učestvovale na međunarodnom turniru u Osijeku, a mlade odbojkašice Apatina su na ovom turniru zauzele drugo mesto. Apatinke su u prvoj utakmici pobedile ekipu Crvene Zvijezde Obudovac z Bosanskog Šamca (BiH) rezultatom 2:0 u setovima, dok su istim rezultatom...

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.