Istraga protiv dvojice lekara u Vranju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Mar.2011, 21:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Istraga protiv dvojice lekara u Vranju

VRANJE -

Osnovno javno tužilaštvo u Vranju podnelo je danas zahtev za sprovođenje istrage protiv dvojice lekara vranjske bolnice osumnjičene za nesavesno lečenje ljudi.

Oni se osumnjičeni da su počinili krivično delo protiv zdravlja ljudi, u noći kada je na dečijem odeljenju vranjske bolnice u prisustvu pet lekara preminula petogodišnja devojčica Dijana Marinković.

"Tužilaštvo je uputilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << zahtev istražnom sudiji Osnovnog suda u Vranju za sprovođenje istrage protiv dvojice lekara", rekao je zamenik javnog tužioca Trajko Naumov.

"Za njih se sumnja da su nesavesno pružali lekarsku pomoć. Sada je na istražnom sudiji osnovnog suda da to i dokaže", dodao je Naumov.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.