Dmitrij Rogozin u poseti Beogradu

Izvor: NaDlanu.com, 28.Nov.2012, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dmitrij Rogozin u poseti Beogradu

Potpredsednik Vlade Rusije Dmitrij Rogozin počeo je danas posetu Beogradu sastankom s prvim potpredsednikom Vlade Srbije Aleksandrom Vučićem.

Rogozinu je ispred Palate "Srbija" priređen svečani doček.Vučić i Rogozin prethodno su se sastali u avgustu u Moskvi, kada su razgovarali o jačanju bilateralne saradnje u oblasti odbrane, unapređenju odbrambene industrije, modernizaciji vojske Srbije, kao i o potencijalnim >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << zajedničkim proizvodnim poduhvatima i izlasku na treća tržišta.Kako je najavljeno, Rogozin će se sastati i s predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i premijerom Ivicom Dačićem.Predviđen je i susret ruskog zvaničnika sa predsednikom Narodne skupštine Nebojšom Stefanovićem.(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Vojska Srbije,   Tomislav Nikolić,   Ivica Dačić

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.