Izvor: GradskeInfo.rs, 13.Maj.2026, 20:22
Без задржавaња на рампама ауто-путева и на путничким терминалима граничних прелаза
Према подацима ЈП ”Путеви Србије”, на наплатним станицама на ауто-путевима у Републици Србији нема задржавања возила, саопштено је данас из АМСС.
Фото: Управа царина
Према информацијама Управе граничне полиције, задржавања нема ни на путничким терминалима граничних прелаза.
>> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << />
Када је реч о задржавањима на тертним терминалима, камиони на ГП Батровци, излаз, чекају 240 минута, ГП Шид, излаз, 180 минута, ГП Бездан, излаз, 120 минута, а на ГП Келебија, излаз, 60 минута.
На осталим граничним прелазима нема задржавања за све категорије возила.
Вучић сутра обилази радове на градилишту у оквиру Експо пројекта
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Без задржавaња на рампама ауто-путева и на путничким терминалима граничних прелаза се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.











