Treća u nizu, Novi Pazar srušio očajni Radnički na Čairu!

Izvor: SandzakPress.net, 12.Avg.2022, 20:52

Fudbaleri Novog Pazara savladali su Radnički u Nišu rezultatom 3:1 u okviru šestog kola Super lige Srbije. Izabranici Vladimira Gaćinovića pružili su odličnu partiju i zasluženo odnijeli sva tri boda sa Čaira i to prvi put u klupskoj historiji. Radnički nije uspjeo da konkretizuje jalovu terensku inicijativu uz dvije solidne prilike, a upravo je takvo stanje na terenu iskoristio Bojica Nikčević i savladao Drobnjaka poslje greške Pejovića na 30-ak metara od gola. Novi šok za domaće >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << usljedio je početkom drugog poluvremena, sjajno je Andrija Majdevac prevario nekoliko čuvara i preciznim udarcem udvostručio prednost Novopazaraca. Sve je bilo jasno u 77. minutu kada je Slobodan Rubežić glavom postigao treći pogodak za Novi Pazar. Utješni pogodak Radničkog djelo je Nikole Štulića u drugom minutu nadoknade vremena poslje dodavanja novajlije Papunašvilija. Novi Pazar vezao je treću uzastopnu pobjedu u Super ligi i zauzima petu poziciju sa devet bodova, dok je Radnički 14. sa dva boda. Izvor: sportske.net The post Treća u nizu, Novi Pazar srušio očajni Radnički na Čairu! appeared first on Sandžak PRESS.