Izvor: Kurir, 20.Jun.2013, 20:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štikle joj upropastile maturu!
Hod po mekoj travi i zemlji je sirotoj devojci upropastio preuzimanje diplome, ali je istovremeno veoma zabavio Jutjub korisnike
Pogledajte kako je ova devojka porošla na dodeli diploma i to sve zbog visokih potpetica.
Naime, štikle za nenaviknuto stopalo mogu značiti mnogo bola i žuljeva, ali ova maturankinja se stvarno napatila. Hod po mekoj travi i zemlji je sirotoj devojci upropastio preuzimanje diplome, ali je istovremeno veoma zabavio Jutjub korisnike.
Pogledajte video!
Pogledaj vesti o: Jutjub
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






