Pripadnik UNMIK-a koji je uhapšen na Kosovu, transportovan na VMA

Izvor: Danas, 30.Maj.2019, 14:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pripadnik UNMIK-a koji je uhapšen na Kosovu, transportovan na VMA

Ruski diplomata i pripadnik UNMIK Mihail Krasnoščekov, koji je bio priveden posle akcije hapšenja na Kosovu, prebačen je nešto pre 13 časova sa Intenzivne nege KBC Kosovska Mitrovica u ambulantno vozilo UNMIK, radi transporta do Vojno-medicinske akademije u Beogradu, saznaje Sputnjik. Članak Pripadnik UNMIK-a koji je uhapšen na Kosovu, transportovan na VMA se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Povrijeđeni Rus krenuo za Beograd iz Kosovske Mitrovice

Izvor: Nezavisne Novine, 30.Maj.2019

KOSOVSKA MITROVICA - Službenik UNMIK-a Mihail Krasnoščenkov, koji je pretučen i priveden poslije brutalne akcije specijalaca koje je poslala administracija u Prištini na sjever KiM, danas je oko 13 časova upućen iz kliničko-bolničkog centra u Kosovskoj Mitrovici ka Beogradu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Pretučeni član UMNIK-a prebačen na VMA

Izvor: Danas, 30.Maj.2019

Povređeni član UMNIK-a, ruski državljanin Mihail Krasnoščenko koga su u utorak ujutru u Zubinom Potoku pretukli albanski specijalci, prebačen je danas na dalje lečenje na VMA u Beogradu. Članak Pretučeni član UMNIK-a prebačen na VMA se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.