Pobeže Krasnići od Tačija

Izvor: Vesti-online.com, 07.Jun.2013, 11:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Pobeže" Krasnići od Tačija

Predsednik skupštine samoproklamovanog Kosova i bivši generalni sekretar i jedan od osnivačca Demokratske partije Kosova (DPK) Jakup Krasnići najavio da će tokom leta formirati novu političku partiju. Kako je objasnio, više nema mesta u stranci koju je formirao i da nema budućnost za DPK bez demokratskih promena u njoj.

Slika iz doba "ljubavi"

 

Krasnići je rekao da će, uz ovakvu strukturu partije, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Hašim Tači teško dobiti izbore, dodavši da je sa mnogim ljudima, ali i sa nezadovoljnim članovima DPK i drugih partija razgovarao o stvaranju nove stranke. On smatra da su promene na Kosovu neophodne ali je problem kako ih sprovesti i da li će za to biti spremni oni koji budu izabrani.

 

Prema njegovim rečima, ni Tači ni drugi pretendenti na mesto premijera ne garantuju promene koje su potrebne Kosovu. Krasnići je kritikovao i proces privatizacije na Kosovu, ističući da je Vlada više bila na strani kupaca nego na strani građana.

 

Za sve što je loše na Kosovu, kako je rekao, kriv je premijer Tači jer sve odluke donosio sam, bez konsultacija i prave rasprave.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Krasnići pravi novu partiju

Izvor: Akter, 07.Jun.2013

Predsednik Skupštine Kosova i bivši sekretar Demokratske partije Kosova (DPK) Jakup Krasnići je izjavio da formira novu stranku

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.