PREDSEDNIK VUČIĆ NAJAVIO: Evo kome sledi povećanje plate u narednom periodu

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Mar.2020, 20:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREDSEDNIK VUČIĆ NAJAVIO: Evo kome sledi povećanje plate u narednom periodu

Zbog korona virusa, predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, je u nedelju uveo vanredno stanje na teritoriji čitave naše zemlje.

Obraćajući se javnosti povodom epidemije korona virusa, predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, najavio je povećanje plata medicinskom osoblju u Srbiji.

- Pronašli smo finansijka sredstva, i medicinsko osoblje koje radi u vojnim bolnicama, na VMA, na VMC imace povecanje >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << od 10 posto - rekao je Vučić.

Obustavljen je rad škola, vrtića i fakulteta, organizovana je nastava na daljinu. Zatvoreni su granični prelazi za sve, osim za diplomate i građane Srbije.

Od sinoć u 20 do 5 sati jutros na snazi je bio policijski čas, što znači da niko ne može da bude na ulicama, a potpuna zabrana kretanja uvedena je za osobe starije od 65 godina u urbanim sredinama i za osobe starije od 70 godina u seoskim.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

Preminuo prvi oboleli od korona virusa u Srbiji

Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Mar.2020, 19:23

U Srbiji je zabeležen prvi smrtni slučaj od posledica korona virusa...Premijerka Srbije Ana Brnabić saopštila je danas na konferenciji za medije da je pedesetdevetogodišnji muškarac iz Kikinde preminuo od korona virusa...- Muškarac je dobio korona virus od čoveka čiji sin je bio u Milanu. Taj...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.