Izvor: Kurir, 06.Dec.2012, 12:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OGLAS: Menjam pokvarenog muža za ispravan vibrator
Žena okaćila oglas na kojem piše da se opametila i da želi da rođenog "pokvarenog" muža zameni sa vibratorom s punjačem
Na Fejsbuku kruži neverovatna fotografija na kojoj je oglas jedne očajne žene. Naime, žena se, kako piše u glasu koji je okačila na vrata, opametila i želi da rođenog "pokvarenog" muža zameni sa vibratorom s punjačem.
Njen muž izgleda ne radi dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << posao pa se žena odlučila da "pokvarenu" stvar menja za novu i ispravnu. Možemo samo da pretpostavimo šta je ovu očajnu ženu nateralo da da oglas.
Prema istraživanjima, veliki je pritisak na muškarce da moraju da budu uspešni na poslovnom planu, ali i u krevetu, pa ih prevelika očekivanja prave nesigurnim.
Bračni parovi, prema istraživanju, imaju 58 seksualnih odnosa godišnje, a to je opet, prosečno, jednom nedeljno, što i nije tako malo. Ipak, prema rezultatima istraživanja, mnogi bračni parovi nisu imali seks zadnjih 6 do 12 meseci, a seks im nije ni na dnevnom redu za razgovor o njemu.
OGLAS: Menjam pokvarenog muža za ispravan vibrator
Izvor: medio.rs, 06.Dec.2012
Žena okaćila oglas na kojem piše da se opametila i da želi da rođenog "pokvarenog" muža zameni sa vibratorom s punjačem











