NOVA MEDALJA NA SK: Zorana Arunović osvojila srebro!

Izvor: Kurir, 08.Jul.2013, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpska takmičarka je u Granadi bila druga u disciplini vazdušni pištolj

BEOGRAD - Reprezentativka Srbije u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je srebrnu medalju u disciplini 10 metara vazdušni pištolj, na Svetskom kupu u Granadi.

Arunovićeva je osvojila srebro rezultatom od 198,7 krugova i tako osvojila drugu medalju u Granadi, nakon što je juče osvojila bronzu malokalibarskim pištoljem.

Zlatnu medalju osvojila je Meksikanka Alehandra Zavala sa 198,8 krugova, dok je treće mesto zauzela Jangmi Kim iz Južne Koreje sa 178 krugova.