Muškarac ubijen u centru Niša

Izvor: N1 televizija, 24.Avg.2017, 09:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac ubijen u centru Niša

Muškarac (36), koji je upucan u jednom od poznatih niških kafića, preminuo je jutros oko pet časova u Urgentnom centru u Nišu.

Kako agencija Beta saznaje u Hitnoj pomoći u Nišu, on je u pucnjavi zadobio pet prostrelnih rana u predelu grudnog koša, trbuha i nogu.

"Pacijent je u veoma teškom stanju prebačen do Urgentnog centra i za sve vreme transporta je reanimiran", kazali su u Hitnoj pomoći.

U Urgentnom centru potvrdili su za Betu da je mlađi muškarac >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << jutros rano primljen u tu ustanovu, bez znakova osnovnih životnih funkcija i preminuo je uprkos pokušajima da bude reanimiran. Policijska uprava u Nišu za sada se nije oglasila povodom ovog događaja.

Prema nezvaničnim informacijama, osumnjičeni za ubistvo je pobegao sa lica mesta, a radi se o osobi od ranije poznatoj policiji zbog različitih krivičnih dela. Do sukoba je navodno došlo zbog devojke.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.