Izvor: Blic, 21.Jan.2011, 01:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milan odveo Seve da vidi piramide
Romantična avan-tura regionalne pop zvezde Severine (38) i njenog novog izabranika Milana Popovića (45) nastavlja se na novoj geografskoj destinaciji. Nakon raja na Maldivima, Milan je odveo svoju dragu u zemlju faraona, i to zato što je ona opčinjena ovom zemljom odmalena.
Nakon mesec dana zabavljanja Severina je otkrila Milanu da veruje da je u prethodnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << životu bila egipatska sveštenica i da je Egipat odmalena za nju mitsko mesto. Ona je takođe na svom klaviru držala malu figuru Sfinge.
Sve ovo je bilo dovoljno srpskom biznismenu da sa Severinom odmor nastavi u ovoj afričkoj zemlji.
Iako je par uspeo da pobegne od paparaca, hrvatski mediji saznali su za njihovu novu destinaciju, a navodno je Severina uspela i da prebrodi svoj strah od zatvorenog prostora kada je bila u poseti piramidama.
Navodno, ona je priznala da je ta poseta Keopsovoj, Kefrenovoj i Mikerinovoj piramidi ostvarenje njenog dečjeg sna.
Inače, par se zabavlja tek nešto više od mesec dana. Oni su 11. januara proslavili svoj prvi jubelej, mesec dana od kada su zajedno i to na odmoru na Maldivima.






