„LEZITE DOLE“: Ovako su Albanci kamenovali autobus sa srpskim vernicima na Kosmetu (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 22.Okt.2018, 12:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„LEZITE DOLE“: Ovako su Albanci kamenovali autobus sa srpskim vernicima na Kosmetu (VIDEO)

Na društvenim mrežama pojavio se snimak kamenovanja autobusa sa vernicima iz Beograda koji su se u nedelju vraćali iz posete crkvi Bogorodice (Studenice) Hvostanske na Kosovu i Metohiji Na društvenim mrežama pojavio se snimak kamenovanja autobusa sa vernicima iz Beograda koji su se u nedelju vraćali iz posete crkvi Bogorodice (Studenice) Hvostanske na Kosovu i Metohiji.Na snimku se može čuti kako kamenice pogađaju autobus i glas, najverovatnije, vozača ili konduktera >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << koji putnike nekoliko puta upozorava da leže dole.Podsetimo, kod gradića Istok, nadomak Peći na Kosovu i Metohiji, kamenovana su dva autobusa sa vernicima.PROČITAJTE JOŠ: Srpska lista: Ohrabreni ćutanjem međunarodne zajednice napadaju SrbeMediji su preneli da je grupa Albanaca postavila prepreke i sačekala da se vernici vrate posle pomena, koji je na ostacima hrama služio paroh Nebojša iz Istoka.U napadu nije bilo povređenih, a autobusi sa vernicima i posetiocima dovezeni su ispred stanice kosovske policije u Istoku. Navodi se i da je na dva autobusa načinjena materijalna šteta.(rs.sputniknews.com)
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Večernje novosti...






Povezane vesti

Objavljen snimak napada na autobus sa Srbima na Kosovu

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Okt.2018

BEOGRAD - Na društvenim mrežama danas je objavljen video-snimak kamenovanja autobusa sa vjernicima iz Beograda dok su se u nedjelju vraćali iz posjete crkvi Bogorodice hvostanske na Kosovu i Metohiji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.