Izvor: Glas javnosti, 01.Nov.2012, 14:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Konačno rešenje za Kosovo do kraja mandata

BEOGRAD - Premijer Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su vlada i predsednik Srbije spremni na pronalaženje konačnog rešenja za Kosovo do kraja mandata i najavio da će sledeći sastanak sa kosovskim premijerom Hašimom Tačijem najverovatnije niti održan 7. novembra. "Mi zaista smatramo da sva otvorena pitanja mora da reši naša generacija, što znači da u ovom mandatu vlade i predsednika rešimo sva ključna pitanja - pregovore o članstvu u EU i sve vezano za Kosovo i Metohiju", rekao je Dačić.
Pogledaj vesti o: Ivica Dačić,   Hašim Tači

Nastavak na Glas javnosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Dačić - Tači ponovo 7. novembra

Izvor: Akter, 01.Nov.2012

Premijer Srbije Ivica Dačić najavio je da će sledeći sastanak sa kosovskim premijerom Hašimom Tačijem najverovatnije biti održan 7. novembra

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.