
Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Dec.2024, 11:39
HOROR KOD VRANJA NA SVETOG NIKOLU: Nakon žestoke rasprave Staniša zapucao na domaćina i komšiju, posle krvavog pira MIRNO OTIŠAO KUĆI - jedna stvar je i sedam godina kasnije ostala MISTERIJA (FOTO)
Staniša Stanimirović je pre sedam godina na današnji dan počino svirepo, dvostruko ubistvo. On je na Svetog Nikolu presudio komšijama Goranu Zlatanoviću i Stojadinu Antiću nakon svađe. Nakon šest godina od zločina ostala je misterija oko čega su se komšije posvađale.
Pogledaj vesti o: Vranje
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Povezane vesti
KRVOPROLIĆE NA NIKOLJDAN Staniša je pre 7 godina posle pijanke uzeo pištolj i ubio komšije: Ovo je kazna na koju je osuđen
Izvor: Blic, 19.Dec.2024
Staniša Stanimirović, posle pijanke na Svetog Nikolu i svađe, ubio pištoljem komšije Stojadina Antića (52) i Gorana Zlatanovića (48) u selu Koćura kod Vranja. Ovaj strašan zločin dogodio se pre sedam godina, a ubrzo nakon ubistva počinilac je osuđen na 30 godina zatvora.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.