DRŽAVA ĆE BITI UZ SRBE NA KIM Vučić poslao snažu poruku našem narodu na Kosovu: Predstoje im teška vremena

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Okt.2022, 12:57

"DRŽAVA ĆE BITI UZ SRBE NA KIM" Vučić poslao snažu poruku našem narodu na Kosovu: Predstoje im teška vremena

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas da će država biti uz Srbe na Kosovu i Metohiji, koji su pokazali da ne žele da slušaju ni Aljbina Kurtija, ni druge, već sebe i svoju savest i žele da se poštuju njihova prava.

Vučić je tako odgovorio na pitanje da li će posle 31.oktobra krenuti oduzimanje vozila Srbima koji ih nisu preregistrovali, kazao da se na to ne može očekivati reakcija međunarodne zajednice, jer će svi u Kvinti reći da su protiv toga i >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da su tražili od Prištine odlaganje, ali da je Kurti bio protiv.

- Teško vreme predstoji za naš narod, i bi bilo sumanuto da sada predviđam bilo šta. Bićemo uz Srbe na KiM, koji su pokazali da ne žele da slušaju ni Kurtija, ni druge, već sebe i svoju savest, žele da se poštuju njihova prava - rekao je on.

Vučić je ukazao da su na severu Kosova samo dva lica preregistrovala svoja vozila, a Priština je očekivala 7.000.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.