Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Feb.2010, 16:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čiplić u Nacionalnom savetu Mađara
SUBOTICA - Ministar za ljudska i manjinska prava Svetozar Čiplić, povodom upisa u posebne biračke spiskove, u Subotici je razgovarao sa predstavnicima nacionalnog saveta Mađara.
Izveštava dopisnica Radio Novog Sada iz Subotice Rada Stajić.
Upis u posebne biračke spiskove nacionalnih manjina traje do 9. marta i organizovan je u svakoj opštini, a posle toga slede izbori za 800.000 građana Srbije koji se izjašnjavaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kao pripadnici nacionalne manjine.
Čiplić je obećao da će njegovo ministarstvo pomoći kampanju putem televizijskih i radijskih spotova, kao i da će do kraja roka za upis u posebne biračke spiskove svaki nacionalni savet odrediti još jedan način na koji bi se doprinelo kampanji.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







