Vladimir Grbić: Hvala momcima!

Izvor: Sportski Žurnal, 11.Okt.2010, 14:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vladimir Grbić: Hvala momcima!

Proslavljeni as, nekadašnji reprezentativac, odbojkaška legenda Vladimir Grbić, odmah je sa mesta stručnog komentatora sišao na parket „Palalotomatike” da čestita bratu Nikoli i ostalim momcima:
Hvala, momcima, hvala na velikom rezultatu... Osećao sam se kao da sam bio na terenu... Ma i jesam – izbijale su emocije.
Nastavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << je Vanja:
Stajalo je to da je finale trebalo da igraju Srbija i Brazil kao i prošle godine finale Svetske lige. Žao mi je što se Ivan i Nikola nisu oprostili ako se opraštaju od reprezentacije sa najsjajnijim odličjem... Ono što je fascinantno je što su momci uspeli da se „vrate”. Znao sam da će početak utakmice biti izuzetno težak pre svega za nas, jer je trebalo vratiti agresivnost, samopouzdanje, koji su posle poraza od Kube bili ozbiljno poljuljani.
Pogledaj vesti o: Veliki Brat

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.