Zatvor zbog pretnji Obami

Izvor: B92, 25.Okt.2013, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zatvor zbog pretnji Obami

Rabat -- Sud u Kazablanki izrekao je tromesečnu kaznu zatvora tinejdžeru koji je putem "tvitera" zapretio smrću američkom predsedniku Baraku Obami.

"Ubiću ovog predsednika i sve njegove saradnike. To ću učiniti idućeg meseca kada dodjem u SAD", napisao je mladić koji je identifikovan kao Sufijan, prenela je agencija AFP.

Mladić je uhapšen pre mesec dana u Kazablanki, a u sudu je priznao da je autor preteće poruke. On će kaznu odslužiti u popravnom domu za maloletnike.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.