SPEKTAKL NA MONUMENTALU: River bio bolji, ali svemoćni Romero spasio Boku (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Feb.2024, 11:01

SPEKTAKL NA MONUMENTALU: River bio bolji, ali "svemoćni" Romero spasio Boku (VIDEO)

Derbi bez pobednika.

U noći između nedelje i ponedeljka odigran je jedan od najuzavrelijih derbija na svetu. Fudbaleri River Plate i Boke Juniors odigrali su (1:1) u meču sedmog kola Liga kupa Argentine.

Spektakl je održan na renoviranom čuvenom Monumentalu, gde su navijači Rivera priredili atmosferu za pamćenje.

River Plate vs Boca Juniors

KO now

This is how the players entered the fray pic.twitter.com/JHKGs9M7GC
— Tears at La Bombonera (@BomboneraTears) February 25, 2024

Domaći su poveli golom Pabla Solarija u 49. minutu, ali je veliko slavlje na "Monumentalu" otkazao Кristijan Medina koji je postavio konačan rezultat u 70. minutu.

Crveno-beli su bili bolji rival tokom 90 minuta, ali je sjajnu partiju imao golman Boke Serhio Romero. Imao je bivši čuvar mreže Mančester junajteda nekoliko bravuroznih intervencija kojima je spasio svoj tim od trećeg vezanog poraza od ljutog rivala.

River vodi u A grupi sa 13 bodova, dok je Boka sedma u grupi B sa 10  bodova.
Pogledaj vesti o: Twiter