Rasel Krou: Decu nisam video dva meseca

Izvor: Kurir, 24.Nov.2012, 01:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rasel Krou: Decu nisam video dva meseca

Slavni glumac požalio se na Tviteru da mu sinovi mnogo nedostaju

Nedostaju mu deca.

Rasel Krou poslednji put je video svoje sinove Čarlsa (8) i Tenisona (5) krajem septembra. To što dva meseca nije bio sa svojom decom, nema veze sa okončanjem devetogodišnjeg braka s Danijelom Spenser, već s njegovim brojnim obavezama. Naime, australijska glumačka zvezda nikad nije bio zaposleniji. Koliko je radio, pokazuje podatak da ga sledeće godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << očekuje čak šest premijera. Nedavno je slavni „Gladijator“ završio snimanje jednog filma, ali odmah počinje da radi na novom projektu. On je na Tviteru napisao da mu dečaci mnogo nedostaju.

- Počinjem sa snimanjem novog filma, a trebalo bi da idem kući i budem sa svojom decom. Ne mogu da verujem koliko mi je prenatrpan raspored ove godine. Nisam ih video još od kraja septembra. To se više neće ponoviti - napisao je glumac.

(S. A. R.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.