Izvor: Piplmetar.rs, 27.Avg.2023, 00:31

Rakitić centrirao Gudelj raspalio „bombu“: Golman nije uspeo da vidi projektil srpskog fudbalera

Nemnja Gudelj postigao je fantastičan gol na utakmici protiv Đirone

Fudbaleri Sevilje susreli su se sa Đironom u trećoj rundi La lige, a Nemanja Gudelj je uspeo da se upiše golom u nadoknadi vremena prvog poluvremena.
Nakon centaršuta Ivana Rakitića, lopta se odbila do našeg reprezentativca koji je loptu zapalio ka golu. Golman tom prilikom nije ni uspeo da odreaguje pravovremeno, već je ostao zatečen >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << i zakopan u mestu.
Drugi gol na utakmici je postigao Janger Erera u 16. minutu, kada je Đirona povela.
¡GOL DE NEMANJA GUDELJ!📽️ @FootColic pic.twitter.com/RC1MV17UTB— Football Report (@FootballReprt) August 26, 2023
U ostalim mečevima dana imali smo duele Kadiza i Almerije, odnosno Granade i Majorke.
Kadiz i Almerija su remizirali rezultatom 1:1, a strelci su bili Luis Hernandez u 59. minutu za domaćine, dok je za goste u završnici meča Kaiki doneo bod.
Na meču Granade i Majorke mogli smo da vidimo veliki broj golova, a kao pobednik je izašla domaća Granada.
Za domaćine golove su postigli Migel Rubio u 12, Brajan Saragosa u 46, odnosno Mirto Uzuni u 70. minutu utakmice.
Za Majorku su se upisali Prats u 38. minutu i Samuel Košta u 87. minutu.