Izvor: Kurir, 20.Dec.2011, 17:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
RIJANA SE ISPOVRAĆALA USRED KONCERTA
LISABON - Na nastupu u Portugalu Riijana (23) je tokom pesme 'What's My Name" otrčala sa pozornice da se ipovraća. Vratila se tek posle nekoliko minuta, a za to vreme publiku su zabavljali plesačice i plesači.
"Otrčala sam sa pozornice da se ispovraćam usred pesme 'What's My Name', ali sam se vratila da otpevam 'Rude Boy'", potvrdila je pevačica na Tviteru.
I pored problema, dodala je da se odlično provela na koncertu.
Posle nastupa u Portugalu, očekuje je očekuju još dva nastupa u londonskoj O2 Areni.
Pogledaj vesti o: Twiter
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










