Predsednik Vučić sa Svete Gore čestitao Božić

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Jan.2021, 11:05

Predsednik Vučić sa Svete Gore čestitao Božić

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u poseti Hilandaru, čestitao je Božić svim vernicima.

"Mir Božji - Hristos se rodi", naveo je predsednik Srbije na Tviteru.

Vučić rano jutros u 2.00 prisustvovao Božićnoj službi, a zatim u 7.00 Božićnoj liturgiji.

Srpski predsednik će danas obići sve radove na obnovi manastira Hilandar, teško stradalog u velikom požaru u noći između 3. i 4. marta 2004. godine.

Poseta Vučića manastiru Hilandar je prva zvanična predsednička poseta tom srpskom manastiru u poslednje dve decenije.
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Predsednik Vučić sa Svete Gore čestitao Božić pravoslavnim vernicima

Izvor: Blic, 07.Jan.2021

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je juče na Svetu goru, odakle je danas svim pravoslavnim vernicima i poručio građanima Srbije da "ujedinjeni možemo sve".

Nastavak na Blic...

Vučić: Uzvišeno je bilo biti gost manastira Hilandar na Božić, na najradosniji pravoslavni praznik

Izvor: Beta Video, 07.Jan.2021

BEOGRAD - ``Mi ćemo da ubrzamo obnovu manastira, da pomognemo na svaki mogući način i verujem da će već za dve godine sve biti završeno``, rekao je čestitajući Božić predsednik Srbije Aleksandar Vučić. (CH1) Beta/MOD

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.