Izvor: Sportske.net, 29.Nov.2020, 20:53

Poluvreme - Ruka Pavkova glavna tema na Tviteru, ''Delije'' vide simboliku... (video)

Poluvreme - Ruka Pavkova glavna tema na Tviteru, Delije vide simboliku... (video)

Zvezda sigurno korača ka novoj superligaškoj pobedi.

Posle prvog poluvremena, Crvena zvezda vodi protiv Rada sa 2:0.

Vodeći gol delo je Milana Pavkova u 17. minutu, ali prilikom duela sa Stojsavljevićem neposredno pre pogotka, Zvezdin napadač se poslužio i rukom, što arbitri nisu signalizirali.

Potom glavni sudija Stojanović nije pokazao ni na penal u korist Zvezde posle duela u kojima su oboreni najpre Gavrić, a onda i Spiridonović, samo par >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minuta posle pogotka Pavkova.

Zvezda je imala konstantnu inicijativu, sve više prilika je stvarala, pokušavao je Nikolić iz daljine, a Gavrić je propustio ''zicer'' u 36. minutu, kada je bio oči u oči sa Kahrimanom, ali je iskosa sa leve strane poslao loptu visoko preko gola.

Ipak, prednost Zvezde je duplirana u 41. minutu, kada je posle odlične saradnje sa Pavkovom, Spiridonović sa desne strane centrirao u peterac gostiju, gde je na pravom mestu bio Boaći i na poluvremenu Zvezda vodi sa 2:0.

Naravno, ruka Pavkova je glavna tema na Tviteru...

-

-

We're 1-0 ahead thanks to a Milan Pavkov 17th-minute strike on an emotional night when we remember Diego Armando Maradona.

Tonight the teams came out to the tune of 'La Mano de Dios' 💔 #fkcz pic.twitter.com/iV6Uwc3vmh