Pike se našalio sa medijima vešću o bebi

Izvor: Dzungla.org, 28.Dec.2012, 18:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pike se našalio sa medijima vešću o bebi

Fudbaler Barselone Zzerard Pike nasamario je danas medije kada je na svom Twitter profilu objavio da se njegova devojka Šakira porodila

Fudbaler Barselone Zzerard Pike nasamario je danas medije kada je na svom Twitter profilu objavio da se njegova devojka Šakira porodila.
Nekoliko sati pošto je objavio poruku:“Naš dečak se rodio. Veoma smo srećni. Hvala svima na porukama“, Pike je naveo da se našalio.“On >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << već ima ime. Zove se Nevini. Srećan svima Dan šale“, napisao je fudbaler.
Poruka je objavljena na “Dan nevinih“ (Day of the Innocents) dan kada se u Španiji tradicionalno zbijaju šale.
“Šakira i Pike roditelji…najgora šala godine“, napisale su vodeće španske novine “El Pais“.
(Izvor: Novosti)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.