Opra zaradila 12 mil $ jednom porukom na Tviteru

Izvor: B92, 28.Jan.2016, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opra zaradila 12 mil $ jednom porukom na Tviteru

Opra Vinfri je objavom samo jedne poruku na Tviteru zaradila neverovatnih 12 miliona dolara.

Naime , Opra je zaštitno lice i suvlasnica Weight Watchersa, poznatog programa za mršavljenje , odnosno gubljenje težine .

Zahvaljujući njenoj poruci na Tviteru, akcije kompanije su porasle i na njima je odmah zaradila više od 12 miliona dolara.

"Jedi hleb. Gubi težinu. Štaaa?!" , glasila je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poruka uz video od tridestak sekundi u kojem hvali program za gubljenje težine.

To naravno ne znači da je 12 miliona dolara uplaćeno na njen račun nakon ove poruke, jer se radi o vrednosti akcija kompanije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

(VIDEO) Opra Vinfri zaradila 12 miliona dolara jednom porukom na Tviteru!

Izvor: Kurir, 28.Jan.2016

Opra Vinfri je objavom samo jedne poruku na Tviteru zaradila neverovatnih 12 miliona dolara...Opra je zaštitno lice i suvlasnica Weight Watchersa, poznatog programa za mršavljenje , odnosno gubljenje težine ...Zahvaljujući njenoj poruci na Tviteru, akcije kompanije su porasle i na njima je odmah...

Nastavak na Kurir...

Opra Vinfri: kada jedan tvit podigne cenu akcije

Izvor: Economy.rs, 28.Jan.2016

Opra Vinfri je objavom samo jedne poruku na Tviteru zaradila neverovatnih 12 miliona dolara. Naime, Opra je zaštitno lice i suvlasnica Weight Watchersa, poznatog programa za mršavljenje, odnosno gubljenje težine.

Nastavak na Economy.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.