Nikola Kalinić blizu Fenerbahčea

Izvor: Mondo, 08.Maj.2019, 18:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikola Kalinić blizu Fenerbahčea

Navijači turskog velikana navijaće za igrača istog imena i prezimena u dva sporta.

Foto: MN Press

Nikola Kalinić, košarkaš Fenerbahčea.

Nikola Kalinić, fudbaler Fenerbahčea?!

Prema pisanju turskih medija, posrnuli velikan iz Istanbula mogao bi da dovede fudbalera istog imena i prezimena kao i srpski košarkaš, koji uspešno nosi dres Fenera već četiri godine.

Naravno, ova zanimljiva koincidencija zabavila bi navijače, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << koji su nekoliko puta u prošlosti namerno i slučajno "opsedali" Twitter nalog našeg košarkaša, mešavši ga sa hrvatskim fudbalerom, koji je trenutno skrajnuti član Atletiko Madrida.

Kalinić je među "jorgandžije" došao iz Milana za 15 miliona, a kao starter odigrao je samo sedam utakmica i postigao dva gola.

U januaru se spekulisalo da će da su za njega zainteresovani Monako, Real Betis i Sevilja, ali je ostao među "jorgandžijama", pre kojih je igrao i za matični Hajduk, Blekburn i Fiorentinu.

Centarfor je bio u centru pažnje i prošlog leta, kada je posle pobede u prvom kolu Svetskog prvenstva u Rusiji nad Nigerijom (2:0) odstranjen iz tima zbog sukoba sa selektorom reprezentacije Hrvatske Zlatkom Dalicem, jer je odbio da uđe u igru poslednjih pet minuta.

Po svemu sudeći, sada je na novom početku i brzo ćemo saznati da li će okrenuti novi list upravo u Feneru, nedaleko od još jednog Nikole Kalinića.
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

TRANSFER NADOMAK REALIZACIJE: Još jedan Nikola Kalinić u Fenerbahčeu? Moguće je

Izvor: Kurir, 08.Maj.2019

Fudbaler Atletiko Madrida Nikola Kalinić blizu je prelaska u redove turskog Fenerbahčea, pišu danas španski i turski mediji.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.