NIJE OVO BLEKIJEVA NOĆ: Inter okrenuo Fiorentinu za novi trofej Kupa Italije (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Maj.2023, 23:10

Neroazuri odbranili titulu.

Fudbaleri Intera odbranili su titulu Kupa Italije pobedom u finalu nad Fiorentinom 2:1.

Nije dobro počelo po Neroazure pošto je Fiorentina povela već u trećem minutu. Gonzalez je završio odličnu timsku akciju svoje ekipe.

GOAL! NICO GONZALEZ OPENS THE SCORE VS INTER! #CoppaItalia

pic.twitter.com/EDFqRzJMwY

— Reyi (@Reinaldodcg9) >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << May 24, 2023

Inter je uspeo već do poluvremena da preokrene rezultat. Jedan od tragičara je nažalost bio i Nikola Milenković koji nije napravio ofsajd zamku u 29. minutu i tako je omogućio Lautaru Martinezu da poravna. Ovaj kiks je podsetio na meč naše selekcije Srbije protiv Kameruna kada je štoper napravio sličnu grešku koja nas je koštala pobede.

Lautaro je bio strelac i u 36. minutu. Volej udarcem je prevario Teraćana, zakasnio je nesrećni Milenković.

🎥 - Goal #Lautaro : WorldClass 🌟 pic.twitter.com/yuLgBGmMd3

— La Beneamata - La Beauté Nerazzurra (@Inter_Beneamata) May 24, 2023

Zanimljivo, to je bio i poslednji gol na meču i Inter se ponovo popeo na tron Kupa Italije.

Od tri srpska reprezentativca u redovima Viole, pomenuti Milenković je odigrao ceo meč, Jović je u igru ušao u 70. minutu, dok je Terzić na teren kročio u 82. minutu.