NE MOŽE UZBUDLJIVIJE OD OVOGA: Dortmund u suzama, Musijala doneo titulu Bajernu u 89. minutu! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 27.Maj.2023, 17:36

Istorijsku šansu propustili su fudbaleri Borusije! Fudbaleri minhenskog Bajerna osvojili su 11. uzastopnu titulu prvaka Nemačke! Bavarci su u poslednjem kolu Bundeslige savladali Keln na neugodnom gostovanju, rezultatom 1:2, zahvaljujući pogotku Džamala Musijale u 89. minutu meča. ⚪ ⚪#MiaSanMeister #FCBayern #MiaSanMia pic.twitter.com/HIyGnLd46S — FC Bayern München (@FCBayern) May 27, 2023 Izabranici Tomasa Tuhela tako su ... Read more
The post NE MOŽE UZBUDLJIVIJE OD OVOGA: Dortmund u suzama, Musijala doneo titulu Bajernu u 89. minutu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Twiter