LUDILO NA TVITERU VOŽDOVCA: Ovako su Zmajevi ispratili HAOTIČNU završnicu meča u Humskoj (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Okt.2019, 21:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajni su.

Ekipa Voždovca odnela je bodove sa gostovanja Partizanu u 11. kolu Superlige Srbije (više pročitajte OVDE), a kao i uvek tokom utakmice je briljirao admin zvaničnog Tviter naloga Zmajeva.

Voždovac je vodio od 28. minuta kada je Nemanja Nikolić iz penala savladao Vladimira Stojkovića, ali je izjednačenje crno-belima u 91. minutu doneo Strahinja Pavlović, što nimalo nije prijalo gostima. Ipak, oni su smogli snage da u tim trenucima na duhovit >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << način isprate pogodak Parnog valjka.

⏱️Partizan izjednačuje u nadoknadi vremena.

Strahinja Pavlović postiže pogodak.#PARTIZANVOŽDOVAC 1:1 pic.twitter.com/TONftY9YIx

— FK Voždovac (@FKVozdovac) October 6, 2019

Međutim, četiri minuta kasnije pobedonosni pogodak za Voždovac postigao je Marko Dević i tada su Zmajevi počeli sa slavljem.