Kapiten Bane nastavio da piše istoriju u Zenitu! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Jul.2020, 18:10

Nakon Premijer lige, Zenit je osvojio i Kup Rusije!

Fudbaleri Zenita osvojili su Kup Rusije pošto su u finalu pobedili Himki rezultatom 1:0 (0:0).

Naš fudbaler Branislav Ivanović odigrao je još jednom ceo meč za ruski tim, koji je ovako zaokružio sezonu iz snova, posle osvajanja titule.

Jedini pogodak na meču postigao je Artem Dzjuba u 83. minutu iz penala, koji je izborio bivši igrač Barselone, Malkom.

📺 Artem Dzyuba 𝗱𝗼𝗲𝘀𝗻'𝘁 >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << miss those!

#ZenitKhimki 1-0 | #RussianCup 🏆 pic.twitter.com/LzPk6ToJYg