Ivan Ivanović vodi fanove na Egzit

Izvor: Blic, 09.Jun.2013, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ivan Ivanović vodi fanove na Egzit

Ivan Ivanović je odlučio da na Egzit povede svoje najvernije fanove. On ih je pozvao da mu se preko Tvitera jave, a on obezbeđuje i karte i društvo.

Na početku emisije "Veče sa Ivanom Ivanovićem" voditelj je u svom stilu pozvao fanove da idu sa njim na Egzit, dodajući krz šalu da "prednost daje devojkama", odnosno onima koje su „mlade i lepe“.

Odmah nakon te objave, veliki broj njih se prijavilo sa zanimljivim ponudama.

Jedna devojka je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << čak ponudila i nevinost za karte za Egzit, dok su se drugi nudili tri krave, četiri praseta i da miniraju Karleušinu binu.

@veceivan mogu da budem i devojka. a i ide mi se na egzit. imam 17. uklapam se u pricu. povedi i kacavendu. pozz

— provincijalac (@lozoffi) June 7, 2013

Ivan nije još uvek odgovario na njihove ponude, a videćemo da li će ostati pri tome da povede svoje obožavaoce na festival.

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.