
Izvor: Luftika.rs, 25.Mar.2023, 12:43
DM u Hrvatskoj zbog sumnje na salmonelu povlači jedan proizvod iz prodaje
Robna marka DM povukla je iz predostrožnosti „dmBio tahini pasta od susama, 250g“ u Hrvatskoj jer ne može da isključi mogućnost prisutnosti bakterije salmonele u tim proizvodima.
U pitanju su proizvodi sa rokovima trajanja do 21.02. 2025. godine i 25.02.2025. godine, piše Index.hr, a prenosi Nova.
Sa tržišta povučena tahini pasta od susama zbog mogućeg prisustva salmonele https://t.co/uu9cBjGNjX pic.twitter.com/3IyLTpVS19
>> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << />
— Vijesti.ba (@Vijesti_ba) March 24, 2023
„Kako bismo obezbedili najviši nivo bezbednosti proizvoda i kupaca, molimo kupce da provere da li su kupili dmBio tahini susam pastu od 250 g u navedenim rokovima trajanja i da proizvod ne konzumiraju, već da ga vrate u prodavnicu gde će im biti obezbeđena zamena proizvoda ili povraćaj novca. Proizvod se može vratiti otvoren ili neotvoren i bez predočenja računa“, navela je kompanija u saopštenju.
Kako je poslovođa novosadskog DM-a ‘olakšao’ firmu za 32.856.326 dinara