Izvor: HotSport.rs, 23.Mar.2024, 20:36

DELIJE PONOVO NA VISINI ZADATKA: Navijači Zvezde koreografijom pružili podršku bratskoj Rusiji! (VIDEO)

Lep gest domaćih navijača. Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su ekipu Zenita u okviru tradicionalne prijateljske utakmice na stadionu ‘Rajko Mitić’ od 19 časova. Meč je nažalost ostao u senci terorističkog napada na Moskvu, pa je iz tog razloga susret počeo minutom ćutanja. Naravno, Delije su ponovo bile na visini zadatka i sjajnom koreografijom pružile podršku bratskoj Rusiji. 🇷🇸🤝🇷🇺 https://t.co/gpJWFd8xi7 pic.twitter.com/Q0WlG7RR1f — B92 ... Read more
The post DELIJE PONOVO NA VISINI ZADATKA: Navijači Zvezde koreografijom pružili podršku bratskoj Rusiji! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport....
Pogledaj vesti o: Twiter