Četri promene u Irskoj, čak OSAM u Italiji (SASTAVI)

Izvor: Sportske.net, 22.Jun.2016, 20:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četri promene u Irskoj, čak OSAM u Italiji (SASTAVI)

OD 21h će se u Lilu sastati Italija i Irska, a u istom terminu će u Nici snage odmeriti Belgija i Švedska.

Bliži se kraj grupne faze. Ko će na koga u daljem toku takmičenja, poprilično je jasno, ostaje samo da vidimo mogu kako će se stvari odviti u grupi E.

Antonio Konte je napravio čak osam izmena, dok će glavna promena u ekipi Irske biti izostavljanje iskusnog Džona O'Šeja.

Team news:

Four changes for #IRL - they play two up front.

EIGHT changes for #ITA#IRL have to win.#ITAIRL pic.twitter.com/tiVcVQ4Cwo

— BBC 5 live Sport (@5liveSport) 22. јун 2016.
Pogledaj vesti o: Twiter

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.