
Izvor: Blic, 28.Jan.2022, 12:33
Zoran je domar u gimnaziji, pamte ga generacije đaka, a sada je postao i organizator predstave: "To mi je kao čaša crnog vina"
Peta beogradska gimnazija je ovogodišnji dobitnik Svetosavske nagrade, čemu je doprineo i on - domar koji već dvadeset jednu godinu prvi otvara školu i poslednji je uveče zaključava. Zoran Rakić po mnogo čemu je poseban zbog čega ga pamte brojne generacije đaka.
Pogledaj vesti o: Sveti Sava
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.