Izvor: Blic, 25.Jun.2025, 03:03

Mesarović sa ambasadorom Meksika o jačanju ekonomske saradnje i biznis forumu: "Borimo se za nove investicije i nova radna mesta"

Ministarka privrede Adrijana Mesarović razgovarala je sa ambasadorom Meksika Karlosom Isauro Feliks Koronom o jačanju ekonomske saradnje i organizovanju biznis foruma u Beogradu.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.