
Izvor: Blic, 17.Maj.2025, 06:21
(FOTO) "NAPALI SU DETE, JEDVA SAM GA SPASIO" Mladenovčani očajni i uplašeni: Čopor pasa ih teroriše godinama, nadležni okrivljuju nesavesne vlasnike, rešenje ni na vidiku
Građani Mladenovca već godinu dana vode borbu sa psima koji ih napadaju, ali najveći problem, kako tvrde je što su i deca česta meta "lutalica". Kao što je "Blic" već pisao na opštini Mladenovac građani su u strahu zbog velikog broja nezbrinutih pasa čiji napadi su sve učestaliji, a rukovodilac "Zoohigijene", Nenad Savić ističe da su najveći krivci za ovaj problem neodgovorni vlasnici. On je objasnio da kada vlasnici izbace ljubimca iz kuće ne snose nikakvu odgovornost.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.